Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

АДАПТАЦІЯ НОВИХ ДАТЧИКІВ ТИСКУ В ШИНАХ В ШТАТНУ TPMS СИСТЕМУ АВТОМОБІЛЯ

Адаптація нових датчиків тиску в шинах в штатну TPMS систему автомобіля

         Спочатку після установки нового оригінального датчика або після перестановки коліс, щоб бортовий комп'ютер визначив і запам'ятав де яке колесо встановлено на автомобілі, проводиться процедура адаптації (або ініціалізації) датчиків тиску. Часто цю процедуру ще називають прошивкою, прив'язкою, навчанням і т.п.

         Розрізняють три види адаптації датчиків до автомобіля:

  • Автоматична. Після установки нових датчиків або при зміні положення коліс на автомобілі слід проїхати деяку відстань (від 5 до 50 км) з постійною швидкістю (більше 40 км\год) після чого система самостійно визначить ID номера і розташування датчиків і вони почнуть працювати в штатному режимі.
  • Стаціонарна. Вимагає певних дій з автомобілем, найчастіше через меню або панель управління, для введення блоку управління автомобіля в режим ініціалізації датчиків тиску. Далі, автоматично або за допомогою приладу для діагностики систем TPMS, проводиться власне адаптація датчиків.
  • Копіювання ID номерів датчиків тиску в ЕБУ автомобіля. ID номера датчиків тиску за допомогою дилерського обладнання або спеціального приладу для діагностики системи TPMS заносяться в ЕБУ автомобіля.

         Третій і частково другий вид адаптації датчиків тиску неможливо виконати самостійно, без застосування спеціальних приладів для діагностики системи TPMS. Ці види адаптації в нашому сервісі виконуються із застосуванням приладів провідних виробників діагностичного обладнання. Крім того, ми видалимо помилки з ЕБУ автомобіля як по системі TPMS, так і по іншим системам.

+38 (050) 104-31-10

 

Записатись