Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

АНТИБАКТЕРІАЛЬНА ОЧИСТКА КОНДИЦІОНЕРІВ ТА САЛОНУ АВТО, ОЗОНУВАННЯ

ОЧИСТКА СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ                             (+ОЗОНУВАННЯ)

            Кожного дня ми проводимо досить багато часу в автомобілі. Кондиціонер чи клімат-контроль допомагає нам забезпечити необхідний комфорт. Нажаль охолоджене повітря може бути забруднене. Бактерії накопичуються в системі кондиціонування повітря. При включенні кондиціонера ці мікроорганізми вдихаються пасажирами. Це може викликати нежить, подразнення органів зору, біль в горлі, подразнення дихальних шляхів і крім того з'являється неприємний запах в салоні автомобіля.

         На нашому СТО «AUTO DRIVE» крім ремонту та заправки авто кондиціонерів ми можемо надати послугу по очистці системи кондиціонування.

Установка Wynns Aircomatic III і рідина для чищення Wynns Airco-Clean ретельно очистять патрубки і радіатор системи кондиціонування. Активні інгредієнти знищують плісняву і бактерії швидко та легко.

На відміну від звичайних ароматизаторів, які лише маскують неприємні запахи непов’язані з бактеріологічним забрудненням, Aircomatic разом із Wynn’s Air Puritier, знищать неприємні запахи летких молекул продуктів, які можуть міститися в повітрі або осідати на обшивці салону автомобіля. Такі неприємні запахи як запах сигаретного диму, домашніх тварин, їжі та ін. можуть бути дратівливими і відразливими. Вони можуть в’їдатися в обшиву салону та залишатися там. Функція озонування руйнує бактерії які викликають неприємні запахи на молекулярному рівні.

Записатись