Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

Прошивка мови автомобілів USA на EU+NAVI

Прошивка мови автомобілів USA на EU+NAVI

В чому полягає послуга прошивки мови автомобіля чи перепрошивки американських авто?

  • Переведення миль в кілометри. Вказану в кілометрах відстань складно буде вимірювати з допомогою миль. Коли на одометрі буде проведено налаштування метричної системи вимірювання, ви зможете контролювати швидкість руху, не порушуючи швидкісний режим.
  • Переведення температурного показника. В автомобілях зі США температура вимірюється в Фаренгейтах, що для нашого автомобіліста достатньо складно. Навряд чи у вас вийде налаштувати ідеальний клімат в салоні авто і зрозуміти, яка зараз температура повітря на вулиці. А якщо показник буде в Цельсіях – тоді ніяких проблем.
  • Програмування радіо. В різних автомобілях від американських брендів використовується американська сітка частот, яка абсолютно неприйнятна для нашої країни. Але під час перепрошивання ми зможемо вирішити і цю проблему – ви зможете слухати радіо.
  • Переклад psi на pa. Це ще одна процедура, яку застосовують для адаптації американських автомобілів.

В нашому автосервісі ви зможете русифікувати навігацію або меню оригінальної магнітоли. При бажанні можна замовити повний переклад всього меню системи автомобіля на російську мову, у нас є російські версії інтерфейсів для великої кількості автомобілів. Якщо автомобіль з США буде інформувати вас на зрозумілій для вас мові, то набагато збільшиться швидкість прийняття рішень і реакція на дорожню ситуацію.

Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом виконаних робіт по перепрошивці вашого автомобіля. На всі виконані роботи ми надаємо повну гарантію бездоганної роботи всіх систем без будь-яких нюансів.

Записатись