Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

Прошивка нових датчиків тиску в шинах в штатну TPMS систему автомобіля

Після установки нового оригінального датчика або після перестановки коліс, щоб бортовий комп'ютер визначив і запам'ятав нові датчики, проводиться процедура прошивки (або ініціалізації) датчиків тиску.
 Розрізняють три види прошивки датчиків до автомобіля:
• Автоматична. Після установки нових датчиків або при зміні положення коліс на автомобілі слід проїхати деяку відстань (від 5 до 50 км) з постійною швидкістю (більше 40 км\год) після чого система самостійно визначить ID номера і розташування датчиків і вони почнуть працювати в штатному режимі.
• Стаціонарна. Вимагає певних дій з автомобілем, найчастіше через меню або панель управління, для введення блоку управління автомобіля в режим ініціалізації датчиків тиску. Далі, автоматично або за допомогою приладу для діагностики систем TPMS, проводиться власне прошивка датчиків.
• Копіювання ID номерів датчиків тиску в ЕБУ автомобіля. ID номери датчиків тиску за допомогою дилерського обладнання або спеціального приладу для діагностики системи TPMS заносяться в ЕБУ автомобіля.
 Третій і частково другий вид прошивки датчиків тиску неможливо виконати самостійно, без застосування спеціальних приладів для діагностики системи TPMS. Ці види прошивки в нашому сервісі виконуються із застосуванням приладів провідних виробників діагностичного обладнання. Крім того, ми видалимо помилки з ЕБУ автомобіля як по системі TPMS, так і по іншим системам.

Записатись