Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

РЕМОНТ МОТОРЧИКА І ВЕНТИЛЯТОРА ПІЧКИ АВТОМОБІЛЯ

Вентилятор пічки - це цілком офіційна назва електромотора вентилятора системи опалення. Поломки цього вузла, якщо виключити заводський брак, пов'язані із зносом його деталей (знос щіток, знос ламелей колектора електродвигуна, вихід з ладу втулок ротора, знос притискної пружини). При будь-якій з цих несправностей необхідний ремонт мотора пічки, а в ряді випадків його заміна.

Ознаки поломки:

  1. З'явився нехарактерний шум при роботі, який часто супроводжується специфічним запахом.
  2. Обдув став нерівномірним і не інтенсивним навіть на максимальних обертах вентилятора. При фіксуванні будь-якої з ознак необхідно звернутися в СТО для діагностування.

Також радимо перевіряти роботу системи опалення в літній період. Так як безпосередньо ремонт моторчика пічки авто може зайняти один день. Це без урахування можливих черг на СТО, а головне - доставки комплектуючих до електродвигуна або його самого. Адже в СТО, як правило, таких запчастин немає. А в автомагазинах, як правило, такі деталі доставляються на замовлення. Їздити ж взимку без пічки - заняття дуже неприємне.

Ремонт пічок авто складається з наступних робіт:

  1. Демонтаж електродвигуна з автомобіля (на окремих моделях може бути часткове зняття панелі приладів, від'єднання багатьох роз'ємів).
  2. Діагностування моторчика.
  3. Розбирання електродвигуна і заміна деталей що вийшли з ладу: заміна щіток, втулок, колектора або комплексна заміна (колектор, втулки, щітки);
  4. Змазування моторчика пічки.
  5. Складання електродвигуна.

6. Установка моторчика пічки в автомобіль.

Записатись