Повідомлення надіслано! Очікуйте дзвінка!
Закрити форму
Залишились питання? Хочете записатись?

Введіть Ваш телефон

Надіслати
Закрити форму

Видалення DPF, FAP, EGR, SCR

Програмне видалення DPF, FAP, EGR Adblue тощо.

Відключення сажового фільтра. Якщо сажевий фільтр забитий не дуже сильно ми проводимо регенерацію (за згоди власника авто), інколи це допомагає. Процедура не займає багато часу та коштів, якщо проблема повернулась ми мінусуємо вартість регенерації від вартості відключення та вирізання сажевика. Спеціалісти AutoDrive видаляють і відключать сажевий фільтр, як програмно так і фізично за 1 день і дають гарантію на виконану роботу на весь термін експлуатації вашого авто.

Відключення клапана EGR.  З часом клапан EGR закоксовується сажою та перестає виконувати свою функцію. В деяких випадках допомагає його чистка, але якщо клапан починає "підвисати" в якомусь з положень його краще відключити (заглушити) або поміняти, щоб він не шкодив роботі двигуна.

Програмне відключення системи Adblue. Незважаючи на усі переваги від adblue і нейтралізацію практично 80% шкідливих речовин у вихлопних газах, сам факт роботи системи вимагає додаткових витрат на купівлю рідини і якісне обслуговування. Рано чи пізно, з різних причин, на табло автомобіля з'явиться напис про неможливість запуску двигуна вже через кілька кілометрів. Це загрожує зниженням потужності або, більше того, непередбачуваним відключенням деяких систем автомобіля. Програмне відключення системи ADBlue  виконується з урахуванням використання спеціальних сервісних програм, які застосовуються для зчитування помилок, а також виписки та прописки окремих блоків автомобіля. В першу чергу, стираються всі активні помилки в роботі системи. Відбувається це навіть за умови наявності несправної форсунки або іншого елемента. Необхідно це для початкової прописки нового коду. Після видалення помилок робота проводиться виключно на заглушеному автомобілі. Займає вся процедура не більше години, при умові не завантаженості сервісу.

Записатись